Lot balonem dla firm

Zaskocz swojego kontrahenta i zaproponuj mu wspólny lot balonem. Podejmując swych biznesowych partnerów w tak nietypowy sposób wyróżnisz się na tle konkurencji oraz zbudujesz długotrwałe i wartościowe relacje.

Firmowy lot balonem to wyjątkowa atrakcja. Niecodziennie zdarza się okazja, by podziwiać krajobrazy z tak wyjątkowej perspektywy. Lot widokowy będzie ciekawym urozmaiceniem festynu integracyjnego czy imprezy z okazji jubileuszu przedsiębiorstwa. Pokaz stacjonarny lub lot reklamowy z kolei pozwoli Twojej firmie wyróżnić się podczas imprez branżowych, targów czy zjazdów. Na czaszy balonu można umieścić logo firmy lub kampanii. Gwarantujemy, że obok takiego „stoiska” firmowego nikt nie przejdzie obojętnie.

Zapraszamy do skorzystania z firmowych lotów balonem, które pomogą w oryginalny sposób wyróżnić się na tle konkurencji, a także zbudować pozytywny wizerunek wśród pracowników i kontrahentów. Pokaż innym, że biznes to nie tylko praca i relacje służbowe.

Program partnerski

Program skierowany jest do firm i instytucji poszukujących niebanalnych i atrakcyjnych rozwiązań dla swojego biznesu. Przyłączając się do niego mają Państwo możliwość uzyskania statusu, z którym wiążą się lukratywne korzyści. Rezerwuj i odbieraj bony kwotowe na kolejne usługi!

REGULAMIN
obowiązujący od dnia 9 lutego 2015 roku do odwołania

1.  Niniejszy regulamin dotyczy programu partnerskiego dla firm i instytucji podejmujących oraz kontynuujących współpracę z Balloon Expedition.

2.  Udział w programie może wziąć firma lub instytucja, która zamówiła przynajmniej jedną usługę Balloon Expedition.

3.  Istnieją cztery statusy przydzielane w zależności od obrotów – BIZNES STANDARD, BIZNES PLUS, BIZNES SUPER PLUS, BIZNES PREMIUM.

Status BIZNES STANDARD otrzymuje firma bądź instytucja, której wartość jednorazowego rachunku netto wynosi przynajmniej 6 000 zł. 

Upoważnia on do otrzymania przy kolejnej rezerwacji usługi Balloon Expedition rabatu, którego kwota stanowi 3% wartości netto ostatniego rachunku firmy.

Status BIZNES PLUS otrzymuje firma bądź instytucja, której wartość jednorazowego rachunku netto wynosi przynajmniej 10 000 zł.

Upoważnia on do otrzymania przy kolejnej rezerwacji usługi rabatu, którego kwota stanowi 5% wartości netto ostatniego rachunku firmy.

Status BIZNES SUPER PLUS otrzymuje firma bądź instytucja, której wartość jednorazowego rachunku netto wynosi przynajmniej 20 000 zł.

Upoważnia on do otrzymania przy kolejnej rezerwacji usługi rabatu, którego kwota stanowi 7% wartości netto ostatniego rachunku firmy.

Status BIZNES PLUS SUPER otrzymuje firma bądź instytucja, której wartość jednorazowego rachunku netto wynosi przynajmniej 35 000 zł.

Upoważnia on do otrzymania przy kolejnej rezerwacji usługi rabatu, którego kwota stanowi 10% wartości netto ostatniego rachunku firmy.

4.  Wartość rabatu do wykorzystania o

5.  Firma podnosi swój status poprzez realizację usługi na kwotę odpowiadającą progom statusów BIZNES PLUS, BIZNES SUPER PLUS lub BIZNES PREMIUM.

6.  Kwota do wykorzystania przekazywana jest w formie jednorazowego BONU rabatowego z 12-miesięcznym okresem ważności.

7.  Bon wystawiany jest po opłaceniu przez firmę faktury. W przypadku nieterminowej płatności za fakturę Balloon Expedition ma prawo do anulacji statusu firmy oraz do odstąpienia od wystawienia bonu.

8.  Wartość bonu rabatowego umożliwia pokrycie maksimum 50% wartości rezerwacji przyszłej usługi.

9.  Bon nie ma wartości pieniężnej i należy go przekazać w chwili dokonania rezerwacji.

10.  Status traci firma lub bądź instytucja, które przez okres ostatnich dwóch lat nie zamówiły żadnej usługi Balloon Expedition.

11.  Warunkiem uczestnictwa w programie jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i promocyjnych.

Współpracujemy z

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
x
logo_GI
12
13
14

Zaufali nam

a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
o
p
s
t
r
16